Ortopédia Cievne centrum Rehabilitácie Masáže Služby Kontakt Cenník Najbližší termín

Fyziatricko - rehabilitačná ambulancia v Bratislave

Rehabilitačný lekár pri vstupnom vyšetrení objektívne zhodnotí zdravotný stav klienta a následne doporučí režimové opatrenia, rehabilitačný program a prípadne ďalšie vyšetrenia.

Objednať sa

Fyziatricko - rehabilitačná ambulancia v Bratislave

Rehabilitačný lekár pri vstupnom vyšetrení objektívne zhodnotí zdravotný stav klienta a následne doporučí režimové opatrenia, rehabilitačný program a prípadne ďalšie vyšetrenia.

Objednať sa

Ambulancia fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitáci

Hlavnou náplňou našej ambulancie je komplexná prevencia, diagnostika a liečba porúch a ochorení pohybového systému. Využíva vysoký odborný potenciál a bohaté skúsenosti nášho personálu, ako aj možnosti aplikácie fyzikálnej terapie (elektroterapie, magnetoterapie, ultrazvuku či rázovej vlny) no najmä liečebnej telesnej výchovy. Najčastejšími stavmi na liečbe ktorých naša rehabilitačná ambulancia participuje sú funkčné i štrukturálne poruchy pohybového aparátu a postihnutia centrálneho či periférneho nervového systému

LIEČEBNÉ MOŽNOSTI/VÝKONY

aplikujeme obstreky

aplikujeme elektroliečbu, magnetoliečnu, laseroterapiu a liečbu rázovou vlnou

indikujeme fyziatricko-rehabilitačnú liečbu

vykonávame mobilizačné techniky, manipulácie

vykonávame poradenstvo vhodných pohybových aktivít liečebných a preventívnych

Spolupracujeme so špičkovými odborníkmi a ponúkame komplexnú rehabilitačnú starostlivosť pre deti i dospelých v oblasti neurológie, ortopédie, chirurgie, traumatológie, pediatrie a ostatných medicínskych odborov. Naše know-how, neustále vzdelávanie sa a individuálny prístup už pomohli stovkám spokojných klientov.

MUDr. Martin Šmida

MUDr. Martin Šmida, je lekár so špecializáciou v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia s takmer 17 ročnou praxou. Pre prácu v tomto odbore sa rozhodol už pred štúdiom lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, pretože od roku 1993 do roku 1997 pracoval ako rehabilitačný pracovník /LÚ Šamorín-Čilistov a DFNsP Bratislava/. Základy lekárskej rehabilitácie nadobudol v Českej republike kde na fyziatricko-rehabilitačnom lôžkovom oddelení a ambulancii pracoval takmer 10 rokov. Špecializačné vzdelanie v odbore rehabilitačná a fyzikálna medicína ukončil atestačnou skúškou v Prahe v roku 2010. Svoje odborné skúsenosti obohatil praxou v súkromnom rehabilitačnom centre v katarskej Dohe. Od návratu do Bratislavy v roku 2017 sa venuje diagnostike a liečbe funkčných i štrukturálnych porúch pohybového aparátu dospelých ako aj detí.